You are currently viewing Jesteśmy w programie mentoringowym Valores!

Jesteśmy w programie mentoringowym Valores!

Z wielką dumą informujemy , że zakwalifikowaliśmy się do Programu SBA Fundacji Valores.

Valores to pierwszy polski fundusz venture philanthropy utworzony przez doświadczonych profesjonalistów związanych z Polskim Stowarzyszeniem Inwestorów Kapitałowych.

Misją Valores jest zwiększanie skali oddziaływania wybranych organizacji społecznych poprzez udzielanie indywidualnie dopasowanego wsparcia finansowego oraz merytorycznego, sprzyjającego rozwojowi organizacji. W programie SBA liderzy organizacji otrzymują wsparcie doświadczonego partnera z funduszu private equity, który pracuje z liderami organizacji społecznej przez minimum 10 miesięcy.

W środę, 11 września 2019, nastąpiło oficjalne rozpoczęcie programu, który trwa od września 2019 do czerwca 2020 roku.

Naszym mentorem jest Pan Emil Daciuk. Możemy zdradzić, że nasze spotkania rozpoczęliśmy jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem programu. Jesteśmy w trakcie pełnej wyzwań pracy nad rozwojem organizacji, ale także wspaniałej przygody, pod przewodnictwem naszego mentora. Cały rok będziemy tworzyć nową strategię rozwoju naszej Fundacji, będziemy szukać nowych sposobów finansowania naszych działań oraz rozwijac nasze kompetencje z zakresu zarządzania organizacją.

Trzymajcie za nas kciuki!

Zespół Fundacji