Partnerstwo strategiczne

Partnerstwo strategiczne to długotrwałe wspieranie Fundacji i zaangażowanie się w jej działania. Dzięki regularnej współpracy możemy utrzymać stałość wspierania dzieci i młodzieży oraz jesteśmy w stanie realizować długofalowe projekty między innymi z zakresu edukacji i rozwoju wysoko utalentowanych dzieci. W ramach partnerstwa strategicznego chcemy współpracować zarówno z wielkimi korporacjami jak i małymi firmami rodzinnymi.

Partnerstwo strategiczne to:

• wsparcie finansowe - finansowe wspieranie działalności Fundacji,
  • wsparcie produktowe - przekazywanie produktów w tym żywności lub artykułów potrzebnych dzieciom, fundowanie prezentów i nagród,
  • wsparcie usługowe  - zapewnianie stałej usługi, w której specjalizuje się Państwa firma,
  • działania edukacyjne i inne projekty - realizacja projektów jako edukator w wybranym obszarze mających charakter edukacyjne dla dzieci  i młodzieży klub osób starszych.

Zostań partnerem strategicznym i miej wpływ na rozwój dzieci i młodzieży poprzez wspólne działania. Skontaktuj się z nami: k.ostrowska@fundacjajoannyradziwill.pl

Zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych (powyżej).