Rób zakupy FaniMani

Kupujesz prezenty , buty, kosmetyki czy jedzenie? Możesz nas wspierać robiąc zakupy online przez FaniMani.pl. Szukaj sklepów takich jak:  empik, GosportFRISCO.PLZalandoOrange , Smyk ,@SEPHORA i wiele innych!

Portal FaniMani wspiera  różne organizację w zbieraniu funduszy na to, co jest ważne. Portal współpracuje z fundacjami, organizacjami, stowarzyszeniami czy też ze szkołami realizującymi zadania o naturze prospołecznej. Poprzez dokonywanie zakupów online  w czołowych sklepach, klienci mają szansę wybrać ważną dla siebie organizację i zdecydować na co  zostanie przeznaczony procent wartości ich zakupów.

Jak to działa?Możesz pomóc w 3 prostych krokach:

• Zrób zakupy w ponad 1000 sklepach internetowych
  • Płacisz tyle co zawsze (nic nie dopłacasz)
  • Średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafia do nas. A my dzięki Tobie mamy możliwość, by jeszcze lepiej wspierać dzieci i młodzież.

Więcej informacji :  www.fanimani.pl/fundacjajoannyradziwill

Dziękujemy, że działasz z nami!

Zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych (powyżej).