Pomaganie przez ubranie

Fundacja została zarejestrowana w serwisie www.pomaganieprzezubranie.pl, dzięki temu poszerzamy możliwość wsparcia naszych działań. Wielu  wspaniałych darczyńców kieruje do nas pytanie czy prowadzimy zbiórki ubrań dla naszych podopiecznych dzieci, młodzieży oraz ich rodzin. Otrzymujemy od Was bardzo dużo ubrań, tak że nie zdążamy, by wszystko na bieżąco przeglądać:)  Dlatego uruchamiamy nową możliwość wspierania działalności Fundacji :
Pomaganie przez ubranie(kliknij) oraz Ubrania do oddania (kliknij)

Jak to działa? To proste!

Pracujesz w firmie lub w szkole?  Zamów bezpłatny kontener!
Zaangażuj swoich pracowników lub całą społeczność szkolną i ustaw kontener w swojej placówce.  Ubrania w akcji "Pomaganie przez ubranie" można przekazywać w zbiórkach stacjonarnych.

Więcej informacji na stronie :

Pomagaj, gdziekolwiek jesteś 🙂

Zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych (powyżej).