Wyrównaj szansę Dzieciom. PRZEKAŻ 1% PODATKU.

• Szybko i łatwo rozlicz swój PIT w prostym i darmowym programie.
  • Otrzymaj swój zwrot z podatku wcześniej i ciesz się nim w „majówkę”.
  • Miej pewność, że wspierasz właściwą Organizację Pożytku Publicznego.
Zdjęcie ściskających się dziewczynek

KRS 0000 630 706

To nic nie kosztuje a dla nas jest ogromnym wsparciem!
Fundacja Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła jest Organizacją Pożytku Publicznego (OPP). Dzięki temu możesz nas wesprzeć przekazując Fundacji 1% swojego podatku. Używając linku z naszej strony masz pewność, że środki trafią do naszej Fundacji.

Pit wypełnia księgowy?

Wystarczy, że przekażesz swojemu księgowemu numer:

KRS 0000 630 706.

Pomaganie jest proste!

Chciałbyś nam przekazać swój 1% podatku ale:

• akurat w tym roku zdecydowałeś wesprzeć inną organizację,
  • nie rozliczasz się w Polsce,
  • masz inne obiektywne powody.

Bardzo nam pomożesz udostępniając link do tej strony w mediach społecznościowych. To także, jest forma wsparcia i za to również jesteśmy bardzo wdzięczni

Ilustracja obrazująca mechanizm udostępniania wiadomości w mediach społecznościowych

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE​

Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się przekazać nam 1% swojego podatku
w ubiegłych latach oraz tym, którzy zamierzają to uczynić w tym roku.
Wspieram Fundację Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła już drugi rok z rzędu. Jako wolontariusz mam okazję przyglądać się z bliska metodom pracy Fundacji i sposobowi wydawania środków. Wiem, że wspieram właściwą organizację.
Adam Sendler
Grafik
Mój 1% podatku wspiera dożywianie dzieci, wsparcie w edukacji i wychowaniu oraz pomoc psychologiczną dla podopiecznych Fundacji Joanny Radziwiłł. Nie mam wątpliwości, że to dobrze przekazany 1%.

Mila Kunis
Przedsiębiorczyni
Zdecydowałem się przekazać 1% podatku Fundacji Joanny Radziwiłł bo jest to nieduża ale bardzo prężnie działająca organizacja. Zapał osób, które ją prowadzą sprawia, że z każdej złotówki czarowane są obiady, wyjazdy, warsztaty i uśmiechy dzieci. Warto!
Mike Stuart
Animator Kultury

Zapoznałem/am się z Klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych.