You are currently viewing Anielski Kiermasz w Szkole Podstawowej nr 97

Anielski Kiermasz w Szkole Podstawowej nr 97

Spotkaliśmy cudownych ludzi. Dzieci, rodzice i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 97 w Warszawie, na początku grudnia zorganizowali „Anielski Kiermasz” na rzecz wybranych organizacji pozarządowych, w tym na rzecz Fundacji Opiekuńcze Skrzydła.

Dzięki uprzejmości Szkoły Podstawowej nr 97, mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu. Podczas kiermaszu chcieliśmy pobić rekord na najdłuższy łańcuch choinkowy na świecie! Rekordu nie pobiliśmy, za to mieliśmy okazję do wspólnego działania i przeprowadzenia wielu ciepłych rozmów z małymi i dużymi uczestnikami Kiermaszu. Mogliśmy zajrzeć do każdej sali, podziwiać wypieki, kawiarenki, loterię z fantami, świąteczne prace plastyczne. Mogliśmy również poczuć wspaniałą atmosferę licytacji, która była głównym punktem programu. Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim uczestnikom. Wierzymy, że zebrane fundusze zaowocują w wybranych organizacjach pozarządowych.

Dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom oraz nauczycielom i nauczycielkom za energię, kreatywność i ogromne serce jakie włożyli w organizację wydarzenia. Przede wszystkim dziękujemy Pani Patrycji Horsztyńskiej, koordynującej wolontariat szkolny i głównej organizatorce kiermaszu w szkole.