You are currently viewing To już trzeci Dzień Otwarty w Domu Fundacji

To już trzeci Dzień Otwarty w Domu Fundacji

Już po raz trzeci zapraszamy Was na Dzień Otwarty! To wyjątkowy dzień, w którym otwieramy dla Was wszystkie drzwi i okna, pieczemy ciasto, zaparzamy kawę i czekamy z gorącą herbatą. A po co? Żeby się z Wami spotkać, porozmawiać, pobyć.

Jesteś naszym Absolwentem/tką? Pomagasz nam jako Wolontariusz/ka lub Ambasador/ka? Może już od dawna nas wspierasz, ale nie masz czasu do nas zajrzeć? Albo codziennie przechodzisz obok naszego domu i boisz się wejść? Możliwe też, że chcesz z nami działać, masz pomysł na wspólny projekt lub współpracę?

KIEDY?

Zapraszamy 3 kwietnia w godzinach 12:00- 17:00 do Domu Fundacji przy ul.Omulewskiej 19. Tego dnia otwieramy wszystkie drzwi i czekamy na Was. To będzie okazja do rozmów, spędzenia czasu, wymiany pomysłów.

W programie:

-. KAWIARNIA Omulewska19 – poznaj naszych kelnerów i kelnerki. To młodzież z Domu Pawła,która prowadząc kawiarnię dorabia sobie do wymarzonego wyjazdu do Grecji.
OTWARTA SZAFA – wyprzedaż ubrań stylowych – przyjdź i wybierz coś dla siebie. Kupując wspierasz działania Fundacji
KONCERT – NIESPODZIANKA!

Czekamy na Was z herbatą, kawą i pachnącym ciastem.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i zaproś znajomych : https://www.facebook.com/events/508867970057642/