TWÓJ 1,5% PODATKU TO DOM PRZEZ CAŁY ROK!

Przekaż 1,5% na Fundację Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła, która prowadzi dzienne Domy, gdzie pod opieką wykwalifikowanych pedagogów dzieci mogą znaleźć spokój, rozwijać się, odzyskać wiarę w siebie i skierować swoje życie ku lepszej przyszłości.

KRS 0000 630 706

TO JEST PRAWDZIWA HISTORIA

Aby chronić wizerunek naszych podopiecznych wszystkie wizualizacje w kampanii zostały wygenerowane przez sztuczną inteligencję na podstawie prawdziwych zdjęć dzieci odwiedzających nasze Domy. Słowa zostały zmienione, ale oddają w 100% doświadczenia, które są ich codziennością. Wspólnie możemy odmienić ich życie i napisać dla nich nowy, szczęśliwy rozdział.

JAK PRZEKAZAĆ 1,5% ?

Twój PIT wypełnia księgowy?

Wystarczy, że przekażesz mu ten numer:

KRS 0000 630 706

Chcesz rozliczyć się w PITax.pl?

Szybko i łatwo rozlicz swój PIT w prostym i darmowym programie.
Otrzymaj swój zwrot z podatku wcześniej i ciesz się nim w „majówkę”.
Miej pewność, że wspierasz właściwą Organizację Pożytku Publicznego.

JAK WYKORZYSTACIE MOJĄ DAROWIZNĘ?

Twój 1,5% to DOM przez cały rok dla potrzebującego dziecka.
Dzięki Tobie dzieci otrzymują:

• bezpieczny i stały DOM pełen wsparcia, zrozumienia i akceptacji,
  • opiekę pedagogiczną, psychologiczną i psychiatryczną,
  • wsparcie edukacyjne,
  • zajęcia sportowe i artystyczne,
  • szansę na poznanie świata, którego nie znają!

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE​

W 2022 roku ramach 1,5% podatku, otrzymaliśmy od Was 79 863,2 zł.
Dzięki Wam mogliśmy zaplanować i zrealizować odpowiednie wsparcie dla naszych podopiecznych.
Dziękujemy, że jesteście z nami!

Wspieram Fundację Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła już drugi rok z rzędu. Jako wolontariusz mam okazję przyglądać się z bliska metodom pracy Fundacji i sposobowi wydawania środków. Wiem, że wspieram właściwą organizację.
Adam Sendler
Grafik
Mój 1% podatku wspiera dożywianie dzieci, wsparcie w edukacji i wychowaniu oraz pomoc psychologiczną dla podopiecznych Fundacji Joanny Radziwiłł. Nie mam wątpliwości, że to dobrze przekazany 1%.

Mila Kunis
Przedsiębiorczyni
Zdecydowałem się przekazać 1% podatku Fundacji Joanny Radziwiłł bo jest to nieduża ale bardzo prężnie działająca organizacja. Zapał osób, które ją prowadzą sprawia, że z każdej złotówki czarowane są obiady, wyjazdy, warsztaty i uśmiechy dzieci. Warto!
Mike Stuart
Animator Kultury

Pomaganie jest proste!

Chciałbyś nam przekazać swój 1,5% podatku ale:

• akurat w tym roku zdecydowałeś wesprzeć inną organizację,
  • nie rozliczasz się w Polsce,
  • masz inne obiektywne powody.

Bardzo nam pomożesz udostępniając link do tej strony w mediach społecznościowych. To także, jest forma wsparcia i za to również jesteśmy bardzo wdzięczni

TWÓJ 1,5% PODATKU TO DOM PRZEZ CAŁY ROK!
KRS 0000 630 706

KRS 0000 630 706