Odbierz darmowego e-booka!
Jak zacząć rozmawiać i usłyszeć nasze dziecko?

Co znajdziesz w e-booku?

Dlaczego musimy ze sobą rozmawiać? Po co są rytuały? Co zrobić, gdy widzisz opór?

Poznasz odpowiedzi na pytania dotyczące istoty komunikacji, roli rytuałów oraz skutecznych strategii radzenia sobie z oporem dzieci.

10 pro tipów, które pomogą zrobić krok w stronę rytuału wartościowej rozmowy

Odkryjesz 10 wskazówek, które umożliwią bardziej efektywne i głębokie komunikowanie w relacji z dziećmi i nastolatkami.

Propozycje aktywizacji rozmowy z młodszymi dziećmi oraz nastolatkami

W e-booku znajdziesz 6 propozycji na aktywizację rozmowy z młodszymi dziećmi oraz nastolatkami.

O Autorach

Małgorzata Milewska

Psycholog, absolwentka Uniwersytetu SWPS, Certyfikowana Trenerka Umiejętności Społecznych. Rozwija się w obszarze psychologii biznesu, zarządzając m.in. obszarem Human Resources, a także w obszarze wsparcia psychologicznego. Prowadzi zajęcia TUS dla dzieci i młodzieży oraz konsultacje psychologiczne dla młodych dorosłych.

Fundacja Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła

Organizacja wspierająca dzieci i młodzież, które nie mają bezpiecznej przestrzeni do dialogu w domu. W ramach swojej działalności Fundacja zapobiega poczuciu osamotnienia u dzieci, co stanowi kluczowy element profilaktyki zdrowia psychicznego. Tworzy przestrzeń, w których dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności społeczne i wzmacniać samoocenę.