JESTEŚ SUPER!
BARDZO DZIĘKUJEMY ZA
TWOJE WSPARCIE!

Musisz wiedzieć, że każda wpłata to realna pomoc, która sprawia, że Adaś ma jeszcze więcej możliwości na swój rozwój.

Zdjęcie Adasia z dynią

Czekaj! Jeszcze nas nie opuszczaj. Chcemy nie tylko Ci podziękować, ale też powiedzieć, że jesteś WYJĄTKOWY/WYJĄTKOWA.  Przeczytaj do końca naszą wiadomość:

Dziękujemy – to nie wystarczy! My chcemy powiedzieć całemu światu, że pomagasz potrzebującym dzieciom i młodzieży. Wiemy, że możesz czuć się nieswojo, przecież mało kto lubi się chwalić. To my pochwalimy Ciebie i jeszcze wygenerujemy burzę „lajków” od Twoich znajomych.  Wpisz swoje imię w poniższe okienko i udostępnij na swoim profilu FB, to co dla Ciebie przygotowaliśmy. Nie jesteś pewien? Możesz podejrzeć, jak to wygląda 🙂

Nadal nie jesteś przekonany/a? 🙂 To spójrz na to z innej strony: udostępnienie informacji o Twojej wpłacie na profilu FB, może zachęcić innych do działania na rzecz Fundacji Opiekuńczych Skrzydeł.

Wpisz swoje imię i sprawdź jak będzie wyglądała udostępniana informacja

Po kliknieciu wyświetlimy Ci treść, którą będziesz mógł udostępić na swoim Facebooku.

Nadal nie jesteś przekonany/a? To spójrz na to z innej strony: udostępnienie informacji o Twojej wpłacie na profilu FB, może zachęcić innych do działania na rzecz Fundacji Opiekuńczych Skrzydeł.