You are currently viewing Zapraszamy na dzień otwarty

Zapraszamy na dzień otwarty

Jesteś naszym Absolwentem/tką? Pomagasz nam jako Wolontariusz/ka lub Ambasador/ka? Znasz naszą Fundację, ale tylko z internetu i mediów społecznościowych? Może już od dawna nas wspierasz, ale nie masz czasu do nas zajrzeć? Albo codziennie przechodzisz obok naszego domu i boisz się wejść? Możliwe też, że chcesz z nami działać, masz pomysł na wspólny projekt lub współpracę?

Zapraszamy 7 lutego w godzinach 12- 17 w Domu Fundacji przy ul.Omulewskiej 19. Tego dnia otwieramy wszystkie drzwi i czekamy na Was. To będzie okazja do rozmów, spędzenia czasu, wymiany pomysłów.

W programie:

• Kawiarnia Omulewska19 – poznaj naszych kelnerów i kelnerki. To młodzież z Domu Pawła,która prowadząc kawiarnię dorabia sobie do wymarzonego wyjazdu do Grecji.
  • Losowanie chińskich przysłów na chiński nowy rok Szczura.
  • Wyprzedaż ubrań stylowych – przyjdź i wybierz coś dla siebi

Czekamy na Was z herbatą, kawą i pachnącym ciastem. Do zobaczenia!