You are currently viewing Ferie Zimowe w naszych Domach

Ferie Zimowe w naszych Domach


Nie tak dawno temu (16 stycznia – 29 stycznia), zakończyliśmy ferie zimowe w Domu Marysi w Kamionce. Dla podopiecznych był to czas głębokiego oddechu między szkolną rutyną. Koła naszego fundacyjnego busa wciąż były w ruchu. Chłopcy mieli okazję stoczyć pojedynek na kręgielni, a dziewczyny zażywały zabiegów pielęgnacyjnych. Odwiedziliśmy park trampolinowy ManiaSkakania oraz pływaliśmy na basenach Park Avia w Świdniku. Był też czas na seans filmowy w kinie. Udało nam się wydostać z Diabelskiego Cyrku w Escape Roomie. Zimowa przerwa pełna była miłych chwil i przygód.

A już 13 lutego, rozpoczynamy ferie zimowe w naszych domach w Warszawie i Milanówku. Czas ten planujemy spędzić zarówno na odpoczynku, jak i na rozmaitych aktywnościach.

W planach są między innymi:
👉 Wyjście do parku rozrywki, na basen, czy do kina,
👉 Tematyczne warsztaty plastyczne,
👉 Wspólne domowe wypieki,
👉 Wzajemne odwiedziny Warszawy i Milanówka,
👉 Domowe Spa,
👉 Wyjście do manufaktury czekolady,
👉 czy Bal Karnawałowy.

W tym roku starsza grupa z warszawskiego domu, z pomocą wychowawcy zaplanowała 4-dniowy wyjazd do malowniczego Gdańska. W programie są wycieczki do Zamku w Malborku, zwiedzanie Bazyliki Mariackiej, Muzeum Narodowego w Gdańsku, czy Akwarium Gdyńskiego. Wyjazd jest możliwy tylko dzięki wsparciu naszych wspaniałych Darczyńców – kancelarii Allen&Overy oraz ambasadorek, Gosi Rumian oraz Ilony Łepkowskiej, którym z całego serca w imieniu naszym i dzieci dziękujemy za udzieloną pomoc finansową i umożliwienie naszym podopiecznym wyjazdu na ferie.

Fot. M. Czeżyk