You are currently viewing Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe oraz Dyrektor Fabryki E.Wedel odwiedzili dzieci z Domu Fundacji

„Warto pomagać dzieciom, nie tylko od święta” . W grudniu, tuż przed świętami, Pan Tomasz Kucharski – Burmistrz Dzielnicy wraz z Dyrektorem Fabryki E.Wedel Sławomirem Kluszczyńskim, odwiedzili dom Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła.

„To niezwykłe miejsce, zbudowane z wielu serc potrzebujących i z jeszcze większej liczby serc pomagających i niosących dobro❤. „

Cieszymy się z odwiedzin Pana Tomasza Kucharskiego, Burmistrza Dzielnicy Pragi – Południe oraz Dyrektora Fabryki E. Wedel, Pana Sławomira Kluszczyńskiego. Każdy z Panów w tym dniu stał się Świętym Mikołajem. Wszystkie dzieci dostały wspaniałe prezenty. Święty Mikołaj nie zapomniał również o wszystkich pracownikach Fundacji.