Dzień otwarty w Domu Fundacji

Jesteś naszym Absolwentem/tką? Pomagasz nam jako Wolontariusz/ka lub Ambasador/ka? Znasz naszą Fundację, ale tylko z internetu i mediów społecznościowych? Może już od dawna nas wspierasz, ale nie masz czasu do nas zajrzeć? Albo codziennie przechodzisz obok naszego domu i boisz się wejść? Możliwe też, że chcesz z nami działać, masz pomysł na wspólny projekt lub współpracę?

DZIEŃ OTWARTY DOMU FUNDACJI
Zapraszamy Was 6 WRZEŚNIA na DZIEŃ OTWARTY w naszym wspaniałym DOMU Fundacji przy ul. Omulewskiej 19. To będzie czas, by z nami porozmawiać, przypomnieć sobie o nas, wreszcie do nas przyjść na obiecaną kawę, porozmawiać z innymi absolwentami, darczyńcami i wolontariuszami. Czekamy na Was!

KAWIARNIA PRZY OMULEWSKIEJ 19
Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Wyjątkowo tego dnia otworzymy JEDNODNIOWĄ KAWIARNIĘ PRZY OMULEWSKIEJ 19:) Przyjdź, porozmawiaj, dowiedz się, wspominaj z nami. Wszystko to w przyjemnej, rodzinnej atmosferze przy kawie i pysznej bezie ♥