Mikołaj Roznerski kontra Dzieci

#MikołajKontraDzieci to nietypowa kampania społeczna Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła, powstała we współpracy z jednym z najbardziej znanych aktorów w Polsce, Mikołajem Roznerskim. Nie jest to kolejna akcja oparta na współczuciu i empatii, ale lekka, pełna uśmiechu opowieść, która inspiruje do wspólnego działania poprzez wykorzystanie humoru.

Twoja pomoc ma moc!

W spocie promującym biorą udział dzieci, które opowiadają o Mikołaju, tylko po to, by odkryć, że wcale go nie znają…! Ich pomysłowe historie opowiadają o aktorze w sposób pełen humoru, wywołując uśmiech na twarzach widzów. Jednym z głównych celów kampanii jest wsparcie zbiórki na rzecz Fundacji. Aktor pokazuje, że znana osoba może uczynić wiele dobrego dla tych, którzy jej nie znają, i nie trzeba być znanym, aby pomóc innym.

Cele akcji

Celem kampanii, realizowanej we współpracy z Mikołajem Roznerskim, jest zebranie funduszy na wsparcie dzieci i młodzieży pochodzących z rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym. Zebrane fundusze pozwolą na utrzymanie i rozwój dziennych domów opieki, które oferują bezpieczne schronienie, ciepło i zrozumienie dla podopiecznych. Dzięki zebranym środkom fundacja będzie mogła kontynuować swoją misję, zapewniając dzieciom stabilne warunki do nauki i rozwoju, a także opiekę wychowawczą i psychologiczną.

1) Utrzymanie dziennych domów opieki: Zapewnienie stabilności finansowej dla istniejących placówek, które oferują codzienną opiekę, wsparcie edukacyjne i emocjonalne dla dzieci.

2) Wsparcie emocjonalne: Finansowanie warsztatów oraz indywidualnej pomocy psychologicznej dla dzieci borykających się z trudnościami.

3) Edukacja i rozwój: Organizowanie zajęć edukacyjnych i kulturalnych, które pomogą dzieciom rozwijać swoje talenty i zainteresowania oraz integrować się ze społeczeństwem.

4) Podnoszenie świadomości: Zwrócenie uwagi społeczeństwa na problemy dzieci z rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym i zachęcenie do aktywnego wspierania inicjatyw charytatywnych.

Jak możesz pomóc?

• Dołącz do zbiórki: Na stronie zrzutka.pl utworzyliśmy zbiórkę funduszy, która pomoże nam zebrać środki potrzebne na utrzymanie dziennych domów.
  • Udostępnij akcję dalej: Bardzo nam pomożesz jeśli udostępnisz informację o kampanii na swoich profilach społecznościowych, aby zwiększyć jej zasięg.
Wesprzyj akcję tutaj 👉 zrzutka.pl/z/dom-fjr

Mikołaj Roznerski to aktor filmowy i teatralny. Filmy i seriale z jego udziałem zdobyły serca widzów w całej Polsce czego dowodem są 4 Telekamery – nagrody czytelników magazynu „Tele Tydzień” za osiągnięcia telewizyjne. Aktor wystąpił w wielu hitach kinowych i telewizyjnych “M jak Miłość”, “Porady na zdrady”, “Poskromienie złośnicy”.

Mikołaj angażuje się, bo chce zmieniać świat wokół nas na lepsze; wykorzystuje swoje zasięgi i rozpoznawalność, żeby zwrócić uwagę na ważną sprawę społeczną jaką jest wspieranie dzieci z rodzin w trudnej sytuacji i pomoc dla nich; dlatego wspiera Fundacje Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła, która profesjonalnie i skutecznie się tym zajmuje.

Każda pomoc się liczy! Dziękujemy ❤