Spotkaj nas w grudniu

Spotkaj nas w grudniu

W grudniu czeka nas wiele świątecznych wydarzeń, których nie możemy się doczekać. Sprawdź, gdzie będziemy i odwiedź nas.

3/12 Śniadanie z Joanną Radziwiłł organizowane przez Sieć Przedsiębiorczych Kobiet w ramach #GivingTuesday / Brain Embassy

Poranne spotkanie odbędzie się 3 grudnia o godz. 9:45 w Brain Embassy na ul. Konstruktorskiej 11 – pierwszym w Polsce kobiecym co-creatingu stworzonym wspólnie z Brain Embassy. Warto wpaść i zobaczyć tą niezwykle nowoczesną przestrzeń i poznać moc możliwości, jakie daje praca w takim miejscu. Część dochodu z biletów zostanie przeznaczone na rzecz Fundacji Opiekuńcze Skrzydła.

Dowiedz się więcej: https://www.facebook.com/events/518845392178727/

7/12 Koncert charytatywny zespołu Heroes Orchestra / PROM Kultury Saska Kępa.

CO? Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na Fundację Joanny Radziwiłł OPIEKUŃCZE SKRZYDŁA. Koncert odbędzie się 7/12 o godzinie 19:00

GDZIE? PROM Kultury Saska Kępa ul. Brukselska 23. Bilety dostępne na miejscu.

Dowiedz się więcej: https://www.facebook.com/events/1441665295986638/?active_tab=about

8/12 XII Bazar świąteczny organizowany przez SHOM (Spouses of Heads of Mission)/ Hotel Marriott

CO? Międzynarodowy Kiermasz Dobroczynny! Organizowany jest on już po raz 12. przez SHOM (Spouses of Heads of Mission), stowarzyszenie małżonków dyplomatów i pomaga potrzebującym. Weźmie w nim udział ponad 50 zagranicznych przedstawicielstw dyplomatycznych. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła małżonka prezydenta Rzeczpospolitej Polkiej, Agata Kornhauser-Duda. Na kiermaszu w Hotelu Mariott sprzedawane są na cele dobroczynne piękne przedmioty, świetnie nadające się na prezenty świąteczne. Serdecznie Was wszystkich zapraszamy! Wstęp 10 PLN. Dochód z biletów zostanie przeznaczony na rzecz Fundacji.

GDZIE? Hotel Marriott

Dowiedz się więcej: https://www.facebook.com/events/568679200610711/

22/12 Wielki Świąteczny Targ Kręglickich/ Forteca Kręgliccy

CO? Zapraszamy 22 XII w NIEDZIELĘ, od rana do wieczora. Wpadajcie po gotowe pierogi, uszka, śledzie, ciasta, rybę w galarecie i barszczyk w słoiku. Możecie również liczyć na duży wybór wszystkiego, czego potrzeba kucharzom: świeże ryby, mięso w chowu eko, warzywa, orzechy, grzyby, mak, kiszonki, jajka, masło i oliwę. W tym roku czekać na Was będą różne rodzaje nalewek i cydrów idealne na prezent!

GDZIE? Ul. Zakroczymska 12 (w Parku Traugutta, róg Sanguszki i Zakroczymskiej)

Zaproś znajomych, przyjdź, przekaż informację dalej. Czekamy na Was 🙂

POBIERZ BROSZURĘ(kliknij)