You are currently viewing Spotkanie z reżyserem Krzysztofem Skoniecznym

Spotkanie z reżyserem Krzysztofem Skoniecznym

Niedawno mieliśmy przyjemność gościć w naszym Domu w Warszawie wyjątkowego gościa – reżysera, aktora i twórcę teledysków, Krzysztofa Skoniecznego.

Warto mieć w życiu zajawki!

Podczas spotkania mieliśmy okazję zanurzyć się w fascynujący świat filmowych technik. Krzysztof opowiedział nam o ciekawych zabiegach filmowych. Między innymi o animacji poklatkowej czy wykorzystaniu efektów specjalnych. Dowiedzieliśmy się, że praca reżysera łączy w sobie mnóstwo elementów, ale ważne jest by mieć pomysł i odwagę, by realizować swoje wizje!

Rozwijanie Pasji i Wyobraźni

Takie spotkania mają dla naszych podopiecznych ogromne znaczenie. Pokazują różnorodne ścieżki zawodowe i możliwości, jakie czekają w przyszłości. Być może wśród naszych dzieci kryje się przyszły reżyser? 🧐 Dzięki Krzysztofowi, dzieci mogły zobaczyć, że warto pielęgnować swoje pasje, a każdy z nich z pomocą telefonu komórkowego może spróbować swoich sił jako reżyser.

Dołącz do Nas!

Serdecznie dziękujemy reżyserowi, Krzysztofowi Skoniecznemu za inspirujące spotkanie w Fundacji i dzielenie się z nami swoją pasją ❤. Chcesz zorganizować ciekawe spotkanie dla dzieci? Napisz do nas: wolontariat@fundacjajoannyradziwill.pl lub sprawdź inne nasze działania.