You are currently viewing Wasze zbiórki to aż 20884 zł

Wasze zbiórki to aż 20884 zł

Zbiórki prowadzone na portalu Facebook to narzędzie, dzięki któremu można zbierać pieniądze na wybrany cel lub organizację pożytku publicznego. Dzięki nim ludzie z całego świata mogą jednoczyć się w wspólnym celu.

Zbiórki na Faceboku – to działa

Od stycznia do lipca 2020 r. zostało zorganizowanych 9 zbiórek na profilu naszej Fundacji. Z Wasza pomocą zebraliśmy 20884 zł.

Z Waszą pomocą i zaangażowaniem możemy zadbać o lepszy start dzieci i młodzieży pochodzących z rodzin, które z różnych przyczyn nie są w stanie zapewnić im dobrego rozwoju. Dziękujemy, że działacie z nami!

Jak założyć zbiórkę na Facebooku?

1. Jak założyć zbiórkę na Facebook’u?
Aby założyć zbiórkę finansową kliknij TUTAJ, wybierz cel Twojej zbiórki (wpisz nazwę naszej Fundacji) i wypełnij prosty formularz. Gotowe! Teraz poinformuj znajomych o Twojej zbiórce i razem pomagajcie dzieciom młodzieży. Dziękujemy, że działasz z nami. Pamiętaj, że liczy się naprawdę każda złotówka.

2. Czy i jak Fundacja otrzyma zebrane pieniądze?
Darowizny przekazane na rzecz Fundacji za pośrednictwem zbiórek otrzymamy bezpośrednio z Facebook’a (przeczytaj więcej na portalu Facebook – kliknij). Dzięki zautomatyzowanemu systemowi Facebooka, otrzymujemy zebrane fundusze co dwa tygodnie.

3. Jeżeli nie zbierzesz całej kwoty – nie martw się.
Nawet jeżeli zbierzesz tylko część wskazanej przez Ciebie kwoty, zebrane pieniądze zostaną przekazane na rzecz Fundacji.

4. Masz pytania?
Cieszymy się, że możemy działać razem. Dziękujemy, że jesteście! W razie pytań prosimy o wiadomość : z.radziwill@fundacjajoannyradziwill.pl