You are currently viewing Wrzesień w Fundacji: Nowy Rok Szkolny 2024/25

Wrzesień w Fundacji: Nowy Rok Szkolny 2024/25

Wrzesień był dla naszej Fundacji czasem intensywnej pracy, a dla podopiecznych to powrotem do szkolnej rutyny. Z przyjemnością dzielimy się tym, co udało nam się zrealizować w ostatnich tygodniach. A działo się naprawdę sporo! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych działaniach zapisz się do naszego newslettera.

Nowi podopieczni pod naszymi Opiekuńczymi Skrzydłami

We wrześniu nasza Fundacja powiększyła się o nowych podopiecznych. Integracja z grupą jest dla nas kluczowa, dlatego miesiąc rozpoczęliśmy od działań, które pomogły wszystkim lepiej się poznać i poczuć jak w domu. Cieszymy się, że możemy wspólnie stawiać czoła codziennym wyzwaniom i wspierać dzieci w ich rozwoju.

Aktywności na świeżym powietrzu – korzystamy z ostatnich ciepłych dni 🌞

Wrzesień zaskoczył nas piękną pogodą, co oczywiście wykorzystaliśmy na maxa! Zorganizowaliśmy liczne zabawy na świeżym powietrzu – skoki na trampolinie, gry zespołowe na podwórku, a nawet piknik w parku Skaryszewskim. Taka aktywność nie tylko sprzyja zdrowiu, ale też zacieśnia więzi w grupie.

Indywidualne wsparcie dla dzieci potrzebujących dodatkowej pomocy

Z początkiem września rozpoczęliśmy również indywidualne zajęcia dla dzieci wymagających dodatkowego wsparcia. Każdy podopieczny otrzymuje u nas wsparcie dostosowane do swoich potrzeb, aby mógł w pełni wykorzystać swój potencjał. Wierzymy, że każdy zasługuje na najlepsze warunki do rozwoju i robimy wszystko, aby to zapewnić.

Kreatywność na warsztatach oraz wyjście do kina 🎨

W naszej Fundacji nigdy nie brakuje kreatywnych pomysłów! Tym razem dzieci i młodzież mogły spróbować swoich sił w malowaniu na tkaninach. Ozdabialiśmy torby, woreczki i wiele innych przedmiotów, co przyniosło mnóstwo radości i satysfakcji. We wrześniu dzięki wsparciu M2 oraz Clear Channel Poland nasi podopieczni mieli okazję wybrać się do kina na film „Nierozłączni”.

Wrzesień w Fundacji Opiekuńcze Skrzydła

Planowanie przyszłych działań

Po wakacyjnym odpoczynku nasz zespół spotkał się, aby wspólnie zaplanować kolejne miesiące. Wrzesień to czas intensywnych przygotowań – przed nami wiele nowych projektów, a jednym z najbliższych wydarzeń są nadchodzące VIII urodziny Fundacji! Zachęcamy do śledzenia naszego bloga oraz aktualnych projektów i wydarzeń na stronie na facebooku. Dziękujemy za Wasze wsparcie ❤