You are currently viewing Wycieczka do Gdańska

Wycieczka do Gdańska

Podczas gdy młodsze dzieci w ferie , tzw. Mikołajki, aktywnie spędzają czas w Warszawie, starsze – zw. Pawłowcami, wybrali się na dwu dniową wycieczkę do Gdańska.

Pojechaliśmy do Gdańska w małą grupą, z wujkiem Łukaszem – wychowawcą oraz Maurycym – wolontariuszem Fundacji. Zobaczcie parę zdjęć z naszej wycieczki.

Co robiliśmy? Przeczytajcie zobaczcie:

Przez dwie noce spaliśmy w hostelu. W sali na dole spędzaliśmy wolny czas na rozmowach. Codziennie robiliśmy śniadania i kolacje. Byliśmy na pizzy, zwiedziliśmy Stare Miasto i oglądaliśmy zabytki. Ci co się nie bali poszli na młyn w wesołym miasteczku.
Poszliśmy zobaczyć morze na molo , gdzie trochę wiało, ale zrobiliśmy kilka zdjęć.
Mieliśmy też okazję zwiedzić Muzeum II Wojny Światowej w Sopocie

Następnym razem chcielibyśmy zwiedzić Kraków 🙂

Masz możliwość zorganizowania dzieciom i młodzieży wycieczki? Skontaktuj się z nami : fundacja@fundacjajoannyradziwill.pl