You are currently viewing Wyprawka szkolna dla dzieci – dołącz do zbiórki!

Wyprawka szkolna dla dzieci – dołącz do zbiórki!

Do rozpoczęcia szkoły został już tylko tydzień! Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić do włączenia się w naszą zbiórkę, która ma na celu zapewnić potrzebującym dzieciom w naszych fundacyjnych domach lepszy start w nowym roku szkolnym. Twoja darowizna pozwoli nam wyposażyć dzieci i młodzież do szkoły, jak również zakupić niezbędne materiały do zajęć, które odbywają się w naszych domach.

📌 Szykujemy wyprawki dla podopiecznych z Warszawy, Milanówka i Kamionki.

Potrzebujemy:

👉 Przybory do pisania (długopisy, długopisy ścieralne, ołówki)
👉 Pomoce naukowe (cyrkle, ekierki, linijki itp.)
👉 artykuły plastyczne do plastyki i arteterapii (kredki, pastele, farby, pędzle, plastelina, glina, artykuły kreatywne papier, flamastry, zakreślacze, cienkopisy, nożyczki, kleje, taśmy klejące)
👉 artykuły papiernicze (notesy, zeszyty 16, 32, 60, 80-kartkowe, w kratkę, linie i w trzy linie)
👉 piórniki (dla dzieci i nastolatków)
👉 plecaki dziecięce i dla nastolatków
👉 podręczniki dla młodzieży do szkoły średniej
👉 stroje na WF, bidony na wodę i worki na buty
👉 obuwie szkolne

____________
Jak nas wesprzeć? Wpłać dowolną kwotę na naszą zbiórkę na Facebooku, a my zajmiemy się zakupieniem wszystkich niezbędnych rzeczy. Link: https://www.facebook.com/donate/244028645272564/

Jeżeli chcesz przekazać nam którąś z potrzebnych rzeczy – zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-16 do naszego Domu przy ul. Omulewskiej 19 w Warszawie.

Możesz też wpłacić bezpośrednio na konto tytułem „Wyprawka szkolna”. Nr konta: PL 36 2490 0005 0000 4500 4510 9483 Nr konta EURO: 76 2490 0005 0000 4600 7451 3682 BIC/SWIFT: ALBPPLPW

Masz pytania? Zadzwoń do nas: +48 22 610 28 55
Skontaktuj się z nami: fundacja@fundacjajoannyradziwill