Potrzebne laptopy dla dzieci

W okresie kwarantanny wszystkie szkoły zdecydowały się na nauczanie dzieci i młodzież online. Wszystkie lekcje, zadania oraz cała nauka dzieci mają odbywać się przede wszystkim w systemach edukacyjnych online.

Zdajemy sobie sprawę, że szkoły znajdują się w trudnej sytuacji. Wiemy, że przeniesienie do Internetu całego systemu edukacji, programów lekcyjnych, pracy uczniów i nauczyciele to bardzo duże wyzwanie. Wspieramy szkoły i nauczycieli i trzymamy kciuki.

Dostęp do edukacji – potrzebny sprzęt elektroniczny dla dzieci i młodzieży

Codziennie nasi wychowawcy są w kontakcie z podopiecznymi dziećmi i młodzieżą. Dbają o ich poczucie bezpieczeństwa, wspierają ich, znają ich potrzeby, wspólnie odrabiają. Wiemy, że swobodny dostęp do edukacji w okresie kwarantanny jest niezwykle ważny. Niestety nie wszystkie rodziny borykające się z problemami finansowymi, wielodzietnością, z trudnymi warunkami mieszkalnymi, nie są w stanie zapewnić dzieciom odpowiednich warunków edukacji domowej. Dlatego prosimy – pomóż!

Szukamy sprawnych sprzętów dla dzieci, by mogły kontynuowac naukę. Potrzebujemy:
👉🏻 4 smartfony dla wychowawców
👉🏻 10 tabletów dla dzieci i młodzieży do nauki
👉🏻 10 laptopów dla dzieci i młodzieży do nauki

Masz sprawny sprzęt, który możesz oddać potrzebującemu dziecku? Prosimy napisz do nas: z.radziwill@fundacjajoannyradziwill.pl

Podoba Ci się to co robimy? Pamiętaj o Twoim 1% podatku. KRS 0000 630 706
Rozlicz się online z nami: https://fundacjajoannyradziwill.pl/1-procent-podatku/