You are currently viewing Nowa filia Fundacji

Nowa filia Fundacji

Z największą przyjemnością informujemy, że od dnia 22.04.2020 otworzyliśmy Lubelską filię Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła.

To już drugi rejon Polski, w którym zajmujemy się pomocą dzieciom i rodzinom znajdującym się w bardzo trudnych sytuacjach życiowych. Aktualnie kontaktujemy się z lokalnymi Ośrodkami Pomocy Społecznej, zarządcami wsi, lokalnymi placówkami edukacyjnymi i pomocowymi, aby trafić do tych najbadziej potrzebujących dzieci i ich rodzin. Zbieramy informacje jaka pomoc oraz regularne wsparcie będzie najbardziej potrzebne i efektywne, jakie wsparcie może zapewnić dzieciom optymalny i niezbędny rozwój.

Nowa siedziba Fundacji Opiekuńcze Skrzydła znajduje się w gminie Kamionka, gdzie otrzymaliśmy nieodpłatny pokój na biuro dla naszych wolontariuszy. Przed nami rozpoczęcie prac nad poszukiwaniem większego lokum, nad przygotowaniem i prowadzeniem kolejnego Domu wspierającego dzieci i młodzież zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Trzymajcie za nas kciuki!

Zespół oraz Wolontariusze/ki Fundacji Opiekuńcze Skrzydła

Jeżeli podobają Ci się nasze działania, wspieraj nas. Kliknij w poniższe okienko: