You are currently viewing Przekaż 1%

Przekaż 1%

Przekazując 1% podatku na Dom Fundacji Opiekuńcze Skrzydła. Dzięki Twojemu wsparciu prowadzimy dwa dzienne DOMY dla dzieci i młodzieży, w których dożywiamy, edukujemy i rozwijamy dzieci. Wspieramy osoby dorosłe i samotne, realizujemy program wsparcia dla matek naszych podopiecznych. Dzięki Twojemu wsparci możemy zatrudnić wykwalifikowanych pedagogów, zapewnić potrzebującemu dziecku indywidualne wsparcie psychologa. Dzięki Tobie osoby potrzebujące mają szansę na poznanie życia w bezpiecznym i troskliwym Domu Opiekuńczych Skrzydeł.

WPISZ W DEKLARACJĘ PODATKOWĄ KRS 0000 630 706

Jeśli chcesz wspierać nasze działania poprzez swój 1%  wypełnij deklarację TUTAJ (kliknij)

Fundacja Opiekuńcze Skrzydła codziennie wspiera 30 dzieci i młodzieży oraz ich rodziny. Ideą prowadzenia dwóch dziennych DOMÓW dla dzieci i młodzieży jest wyrównywanie szans edukacyjnych, wychowawczych, emocjonalnych i społecznych. Stworzyliśmy dla dzieci Dom, w którym mogą czuć się bezpieczne i szczęśliwe, odkrywają pasje i zainteresowania, uczą się różnych form spędzania wolnego czasu, nadrabiają zaległości rozwojowe, podwyższają swoją samoocenę. Dzięki stworzeniu ciepłej i domowej atmosfery oraz codziennym wsparciu wykwalifikowanych pedagogów, dzieci zyskują pewność siebie oraz  wiarę w swoje możliwości.

Rozlicz z nami swój 1% podatku

Pamiętajcie o przekazaniu swojego 1 %. To nic nie kosztuje a jest realną pomocą dla naszych podopiecznych.  Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego programu do rozliczeń PIT wykonanego przez firmę Pitax, która przygotowała dla nas dedykowaną wersję programu do rozliczeń z wpisanym numerem KRS : 0000 630 706

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Rozliczenie PIT z PITax.pl