You are currently viewing Zbiórka na Facebooku- to działa!

Zbiórka na Facebooku- to działa!

Tylko w tym roku zebraliśmy 22 157 zł wyłącznie za pośrednictwem publicznych zbiórek na Facebook’u.

Zbiórki prowadzone na portalu Facebook to narzędzie, dzięki któremu można zbierać pieniądze na wybrany cel lub organizację pożytku publicznego. Dzięki nim ludzie z całego świata mogą jednoczyć się w wspólnym celu.

Tylko w tym roku poprzez prowadzone przez nas i przez Was zbiórki na Facebook’u, zebraliśmy aż 22 157 zł. Z czego aż 11 271 zł to zbiórki urodzinowe, które zebraliście wraz z Waszymi znajomymi.

Jak założyć zbiórkę na Facebook’u?

Aby założyć zbiórkę finansową kliknij TUTAJ i wypełnij prosty formularz. Gotowe! Teraz poinformuj znajomych o Twojej zbiórce i razem pomagajcie dzieciom i młodzieży 🙂 Dziękujemy, że działasz z nami. Pamiętaj, że liczy się naprawdę każda złotówka.

Czy i jak Fundacja otrzyma zebrane pieniądze?

Darowizny przekazane na rzecz Fundacji za pośrednictwem zbiórek otrzymamy bezpośrednio z Facebook’a (przeczytaj więcej na portalu Facebook – kliknij). Dzięki zautomatyzowanemu systemowi Facebooka, otrzymujemy zebrane fundusze co dwa tygodnie.

Jeżeli nie zbierzesz całej kwoty – nie martw się.
Nawet jeżeli zbierzesz tylko część wskazanej przez Ciebie kwoty, zebrane pieniądze zostaną przekazane na rzecz Fundacji.

Cieszymy się, że możemy działać razem. Czujemy Waszą obecność na każdym naszym kroku 🙂 Dziękujemy, że jesteście!

W razie pytań prosimy o wiadomość : z.radziwill@fundacjajoannyradziwill.pl