Zmiana funkcjonowania pracy Fundacji w okresie kwarantanny.

Od 12/03 do odwołania, z powodu zagrożenia związanego z COVID-19 (korona wirus) odwołujemy codzienne zajęcia dla dzieci i młodzieży odbywające się w domu Fundacji Opiekuńcze Skrzydła.

Wspieranie potrzebujących dzieci i młodzież w sposób zdalny to dla nas nowe i nie łatwe wyzwanie. Ale wierzymy, że wraz całym zespołem damy radę. Trzymajcie za nas kciuki.

Jednocześnie informujemy, że jako zespół codziennie będziemy kontynuowali opiekę nad naszymi podopiecznymi. Zajęcia będę odbywały się wirtualnie (online i telefonicznie).

Mamy gotowy plan godzinowy, a dzieci do domu otrzymały materiały edukacyjne, rozwojowe i rozrywkowe. Jako zespół mamy również opracowany wspólnej i indywidualnej pracy zdalne z każdym podopiecznym oraz z ich rodzicami/opiekunami prawnymi. Chcemy podkreślić , że pomimo trudności nie ustaniemy w codziennych działaniach na rzecz potrzebujących wsparcia dzieci.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem naszych dzieci i młodzieży, które rozumieją zaistniałą sytuację próbując się do niej zaadoptować, a także na ich otwartość do codziennego kontaktu z nami w świecie wirtualnym.

W najbliższym czasie nie będziemy mieć możliwości zapraszać Państwa do fundacyjnego Domu, ale serdecznie zachęcamy do dalszego kontaktu mailowego. Codziennie będziemy Państwa informować o naszych sukcesach i porażkach.

KONTAKT: fundacja@fundacjajoannyradziwill.pl

Do miłego usłyszenia na szlaku!

Joanna Radziwiłł Magdalena Kryńska
W imieniu Zarządu oraz zespołu Fundacji Opiekuńcze Skrzydła