You are currently viewing Joanna Radziwiłł gościem specjalnym na śniadaniu SPK

Joanna Radziwiłł gościem specjalnym na śniadaniu SPK

Poranne spotkanie odbyło się 3 grudnia 2019 Brain Embassy w Warszawie pod hasłem „Przedsiębiorczości społecznej”. To już 65. śniadanie w kobiecym kręgu organizowanym przez Sieć Przedsiębiorczych Kobiet, które łączą networking świata biznesu z możliwością poznania inspirujących kobiet, które z sukcesem prowadzą swoje firmy . Tym razem gościem specjalnym śniadani była Joanna Radziwiłł.

„Gość specjalny śniadania – Joanna Radziwił – 26 lat doświadczenia w pracy na rzecz podopiecznych dzieci, młodzieży i osób dorosłych potrzebujących pomocy, psycholog kliniczny, wychowawca, mama trójki dorosłych dzieci, prezeska Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła, współzałożycielka 2 dziennych domów dla dzieci i młodzieży: Domu Św. Mikołaja, Domu Pawła oraz właścicielka Pracowni Psychologicznej. Organizatorka wielu dobroczynnych bali, koncertów, wystaw. Od wielu lat szczególnie bliskie są jej problemy dzieci i młodzieży, ich rodzin oraz problemy rodzin alkoholowych. Jej doświadczenie i życzliwość do ludzi sprawia, że wiele rzeczy niemożliwych staje się faktem. Za działania na rzecz dzieci i młodzieży została odznaczona przez Polskie Towarzystwo Lekarskie, Polski Komitet Narodowy UNICEF, Fundację im. Św. Brata Alberta, Burmistrza Gminy Praga Południe, Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej, Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, nagroda im. Aliny Margolis-Edelman, Kobieta Sukcesu Mazowsza,. Uznana za kobietę wpływową przez magazyn Home & Market, Gazetę Finansową, magazyn Gala, Law Business Quality. Kawaler Orderu Uśmiechu.”

Połowa dochodu z organizacji 65. śniadania, został przekazany na działalność Fundacji.