You are currently viewing Zostań stałym darczyńcą Opiekuńczych Skrzydeł

Zostań stałym darczyńcą Opiekuńczych Skrzydeł

Opiekuńcze Skrzydła to program, w którym opiekun poprzez działania fundacji, otacza skrzydłami konkretne dziecko i zapewnia mu codzienną opiekę wychowawczą, wsparcie w edukacji, rozwój jego osobistych pasji, dobry start w dalsze życie!

To przestrzeń młodszych dzieci. Tak zwanych Mikołajków 🏠. Pokój do odrabianek, nasza biblioteka „Biała Żyrafa”, przestrzeń na swobodną zabawę. Codziennie od wychowawcy i wolontariuszy dzieci dostają wsparcie w odrabianiu lekcji, biorą udział w zajęciach artystycznych, warsztatach, zebraniach kulkowych. Tutaj odpoczywają, są słuchane, traktowane serio. Tutaj uczą się bezpiecznych sposobów rozwiązywania konfliktów, tutaj są podziwiane i doceniane. Tutaj wzrastają i dostają szansę na poznanie prawdziwego, ciepłego domu.

Jeżeli chcesz umożliwić potrzebującemu, konkretnemu dziecku wsparcie, zapraszamy Ciebie do programu „Opiekuńcze Skrzydła”. Dowiedz się jak możesz pomóc. Kliknij: https://tiny.pl/t26rt

Jak to działa?

Poprzez regularne wsparcie finansowe działalności Fundacji, możemy zapewnić kompleksową, stałą i długofalową pomoc dzieciom i młodzieży. W rodzinnych domach dzieci nie mają możliwości otrzymać odpowiedniego wsparcia rozwojowego. Rodziny podopiecznych zmagają się z niedostatecznymi warunkami materialnymi, prawnymi, uzależnieniami oraz innymi dysfunkcjami (w tym przemocy lub  braku opieki nad dzieckiem). Konsekwencją tego są opóźnienia rozwojowe i edukacyjne dzieci. Dzięki działalności Fundacji, dzieci oraz młodzież uczą się życia z drugim człowiekiem opartym na wzajemnym szacunku, bliskości, właściwej komunikacji.