You are currently viewing Głosowanie na Nagrodę Mieszkańców w konkursie S3KTOR

Głosowanie na Nagrodę Mieszkańców w konkursie S3KTOR

Rozpoczęło się głosowanie na Nagrodę Mieszkańców w konkursie S3KTOR! To doskonała okazja, aby poznać i docenić niesamowite inicjatywy, które zmieniają miasto na lepsze. W tym roku obok inicjatyw, którymi organizacje wspierają nas na co dzień i sprawiają, znajdują się również działania na rzecz osób szukających schronienia przed wojną w Ukrainie.

Do 30 kwietnia 2023 r. możecie oddać swój głos na naszą inicjatywę, którą jest Ukraińska Kawiarenka, odbywająca się regularnie, co sobotę godzinach 10.00-13.00. Jest to przestrzeń, w której nasi goście mogą napić się kawy, herbaty, zjeść coś słodkiego, a przede wszystkim spotkać inne osoby z Ukrainy, które znalazły się w podobnej sytuacji. Fundacyjny dom jest idealnym miejscem do rozmów i budowania relacji, które w tych trudnych czasach są ważnym elementem wsparcia.

Nasza inicjatywa znajduje się na liście pod numerem 81. Aby zagłosować kliknij <TUTAJ>

Wasze głosy są dla nas bardzo ważne, dlatego zachęcamy do przekazywania informacji o konkursie swoim znajomym i zachęcania do wzięcia udziału w głosowaniu.

Informacje o konkursie i formularz głosowania znajdziecie: um.warszawa.pl/waw/ngo/-/zaglosuj-nagroda-mieszkancow-konkurs-s3ktor oraz na profilu na Facebooku facebook.com/Konkurs.S3KTOR/.

Do zobaczenia wśród aktywnych mieszkańców Warszawy!