You are currently viewing „15” dla dzieci z RSM Poland

„15” dla dzieci z RSM Poland

Co powiecie na długi spacer, bieganie czy rower? 🚴‍♀️ Za każde pokonane 15 km lub 15 000 kroków RSM Poland przekaże 50 zł dla dzieci z Fundacji ❤

Akcja trwa do 31 maja! 📆

🔴 Jak to działa?

– Zespół RSM Poland świętuje 15-lecie przystąpienia do globalnej sieci RSM i przygotował z tej okazji wyjątkową akcję charytatywną.

– RSM Poland wraz ze znajomymi i nieznajomymi chcą pokonać dystans 15 000 kilometrów. Jeśli do końca maja uda się wspólnie pokonać ten dystans – pieszo lub rowerem – RSM Poland wpłaci darowiznę 50 000 PLN na rzecz Fundacji.

– Co ważne, każdy może się przyłączyć i dorzucić „swoje” kilometry. Każda „15” to dla nas duże wsparcie 💜

🔴 Jak wziąć udział w akcji?

1. Pokonaj w ciągu jednego dnia dystans 15 km lub 15 000 kroków.
2. Opublikuj na swoim profilu w mediach społecznościowych post ze screenem z dowolnej aplikacji potwierdzającej przebyty dystans, aby udokumentować w ten sposób przebyte przez siebie kilometry. Pamiętaj – aby post został zauważony przez organizatorów musi być dodany jako post publiczny.
3. W treści posta dodaj hashtag #15km4KidsRSM i oznacz profil RSM Poland obecny na platformie Facebook, LinkedIn lub Instagram.

Gorąco zachęcamy do udziału w akcji i trzymamy kciuki, aby cel 15 000 kilometrów został osiągnięty! 💜