You are currently viewing Rodzina dla Rodziny. Przygotuj paczkę z żywnością.

Rodzina dla Rodziny. Przygotuj paczkę z żywnością.

Zaproś swoją rodzinę do działania! Wspólnie przygotujcie paczkę z żywnością dla jednej Rodziny z naszej fundacji. Razem możemy zadbać o to, by w każdym domu, nawet tym skromniejszym, znalazło się miejsce na prawdziwe i domowe Święta. Dołącz do naszej akcji Rodzina dla Rodziny.

Chcesz przygotować paczkę z żywnością dla potrzebującej Rodziny? Zgłoś się: z.radziwill@fundacjajoannyradziwill.pl

Rodzina dla Rodziny to nasza co roczna akcja wsparcia podopiecznych Rodzin w okresie świątecznym. Chcemy, aby świąteczny, domowy klimat zaistniał w każdym Domu naszych dzieci. Chcemy, by Święta były dla nich okazją do spotkania się, wspólnego gotowania. Chcemy, aby ich Święta wyglądały inaczej niż dotychczas. Zaangażuj swoją Rodzinę, bliższą i dalszą, i wspólnie przygotujcie paczkę z żywnością dla jednej potrzebującej Rodziny.

Na świąteczne paczki z żywnością czekamy w dniach 16-19 grudnia w godzinach 10-17 w naszej Fundacji (Omulewska 19).

Jeżeli nie macie pomysłu, co może znaleźć się w paczce, możecie skorzystać z naszej listy poniżej. Wiemy, że ładnie przygotowane paczki z żywnością sprawią naszym Rodzinom jeszcze większą radość:)

• Produkty świąteczne: pierniczki, ciasta, mandarynki, barszcz w kartonie, paszteciki, bakalie, pierogi, słodycze, śledź w puszce, sałatki warzywne (kupne, w pudełku).
  • Makaron
  • Mąka pszenna
  • Ryż biały
  • Mleko UHT
  • Koncentrat pomidorowy/sos pomidorowy
  • Domowe konfitury, powidła
  • Cukier biały
  • Olej rzepakowy
  • Kabanosy
  • Miód nektarowy wielokwiatowy
  • Ketchup, musztarda, majonez
  • Przyprawy (pieprz mielony, liść laurowy, cynamon, goździki, zioła prowansalskie)
  • Kawa, herbata

Wiemy też, że naszym Rodzinom przydadzą się również produkty higieniczne, m.in.

• Płyn do mycia naczyń
  • Środki do czyszczenia kuchni i łazienek
  • Płyn do mycia podłogi
  • Odświeżacze do szafy
  • Kostki toaletowe

Czekamy na Ciebie. Dziękujemy, że jesteś!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i zaproś znajomych do wspólnego działania : https://bit.ly/2PzvGvX

Masz pytanie dotyczące akcji „Rodzina dla Rodziny”? Napisz do nas: z.radziwill@fundacjajoannyradziwill.pl