You are currently viewing Aukcja online prac 76 artystów              pt. Pomaganie to Sztuka             22.12.2021-7.01.2022                    Galeria Desa Unicum

Aukcja online prac 76 artystów pt. Pomaganie to Sztuka 22.12.2021-7.01.2022 Galeria Desa Unicum

Aukcja pt. Pomaganie to Sztuka.

Zapraszamy w dniach 22.12.2021 – 7.01.2022 roku na aukcję online na rzecz dzieci, dostępną we współpracy z DESA Unicum pod linkiem:

Dziękujemy Artystom: Hannie Bakuła, Bettina Bereś, Jacek Bonecki, Elżbieta Cieślar, Bożena Chaber, Czesław Czapliński ,Józef Czerwiński, Ignacy Czwartos, Marta Deskur, Rafał Dominik, Tomasz Dominik, Andrzej Dudziński, Karolina fender Noińska,  Dorota Gawron, Iwona Golor, prof. Wiktor Gutt, Łukasz Gutt, Michał Jaworski, Ewa Jesionkowska – Riek, Tomek Kaczor,  Mikołaj Kasprzyk, Zelda Klimkowska, Paweł Kryński, Iwona Kobryń, Agnieszka Komornicka, Paweł Korab Kowalski , Monika Krzakiewicz, Jacek Kucharczyk, Bogusław Lustrytk, Jacek Łydzba, Piotr Naliwajko, Anna Niesterowicz, Eugeniusz Markowski, Jerzy Mierzejewski,  Julia Mirny, Andrzej Mleczko, Piotr Młodożeniec, Beata Murawska, Tomasz Myjak, Majolika Nieborów, Rafał Olbiński, Monika Osiecka, Krzysztof Ostrzeszewicz, Lidia Popiel, Ewa Trafna, Katarzyna Rainka, Krystyna Róż-Piasek, Tomek Sikora, Robert Skolimowski, Adam Sobota, Katarzyna Stanny, Janusz Stanny, Yuliya Stratovich, Andrzej Świetlik, Michał Torzecki, Ewa Trafna, Paweł Wąsowski, Olga Wolniak, Roman Wozniak,  Piotr Vasko-Wasilkowski, Janina Wierusz-Kowalska, Jerzy Winkler, Michał Zaborowski, Rita Zimmermann, Wojciech Zubala, Leszek Żegalski, Artur Żmijewski i Paweł Althamer oraz Darczyńcom Tomaszowi Taczanowskiemu, Annie i Rafałowi Lipińskim za przekazanie na ten cel wspaniałych prac.

Aż 76 artystów wsparło aukcję pt. Pomaganie to Sztuka.
Dziękujemy za ogromną pomoc w organizacji aukcji wyjątkowej kuratorce sztuki i ambasadorce dzieci, Kamie Zboralskiej.
W imieniu dzieci wielkie dzięki!

Piotr Młodożeniec, Kompozycja mural, akryl, płótno, 2020

Anna Niesterowicz, So much struggle in the world, kolaż, papier, 2021

Marta Deskur, Dzień Niepodległości Polski, fotografia, 2014

Dziękujemy Panu Juliuszowi Windorbskiemu – Prezesowi Domu Aukcyjnego Desa Unicum oraz pracownikom za organizację aukcji,
Panu Januszowi Fogler – Prezesowi Stowarzyszenia Autorów ZAiKS za partnerstwo i pomoc dzieciom , Renault Polska Sp. z o.o. za transport prac podczas przygotowań do aukcji.

Andrzej Świetlik , Obywatel GC, Obywatel świata, fotografia, 1990/2018

Ryszard Girtler, cykl „Miasto”, akryl, 2020

Dziękujemy również kolekcjonerom – darczyńcom, którzy przekazali część swojej kolekcji na świąteczną aukcję na rzecz dzieci.

Serdecznie zapraszamy do wsparcia najbardziej potrzebujących dzieci, bo POMAGANIE TO SZTUKA!
Zespół Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła