You are currently viewing Chcesz nas odwiedzić? Poznaj nasze nowe zasady.

Chcesz nas odwiedzić? Poznaj nasze nowe zasady.

Drogi przyjacielu i przyjaciółko naszej Fundacji, drogi darczyńco, drodzy wolontariusze i wolontariuszki! Staramy się jak najlepiej dbać o naszych podopiecznych. Chcemy by w obecnej sytuacji związku z COVID, Dom Fundacji mógł być otwarty jak najdłużej. Dlatego prosimy o przeczytanie i stosowanie się do poniższych informacji.

W związku ze wzmożonymi ilościami zachorowań na COVID,
od 5. 10.2020 do odwołania, wprowadzamy poniższe obostrzenia.

1. Wolontariusze_ki prosimy Was o przychodzenie wyłącznie w ściśle określonym czasie i celu np. dzień i godzina pracy z konkretnym dzieckiem, wsparcie wychowawców podczas konkretnych warsztatów czy wyjść. Po zakończonej pracy prosimy o opuszczenie Domu Fundacji. Przy wejście prosimy Was o podpisanie Oświadczenia Wolontariusza (oświadczenia znajdziecie na szafce przy wejściu) i włożenie go z powrotem do koszulki.
  2. Goście i przyjaciele: jeżeli chcesz nas odwiedzić skontaktuj się z nami z dużym wyprzedzeniem czasowym (do dwóch dni przed). Prosimy o znaczne ograniczenie spontanicznych odwiedzin i/lub przekazywania darów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub tele-video.
  3. Zasady higieny: przy wejściu do Domu fundacji stoi płyn do dezynfekcji rąk oraz termometr. Niezwłocznie po wejściu do Domu zdezynfekuj ręce i zmierz temperaturę. Osoby z temperaturą powyżej 37,2 prosimy natychmiastowe opuszczenie Domu. Oczywiście zapraszamy Was, gdy temperatura się nieco zmniejszy:)
  4. Nie chodź po domu, jeżeli nie musisz:) Wszystkich gości i przyjaciół prosimy o nie wchodzenie do kuchni. Prosimy zostań w pokoju, w którym masz umówione spotkanie lub w którym akurat wspierasz któreś z podopiecznych dzieci. Jeżeli jest taka możliwość spędzaj czas z dziećmi w naszym ogrodzie.
  5. Zachowaj dystans. Wiemy, że przytulenie i miłe przywitania są jedną z ważniejszych elementów dnia w Domu Fundacji. Nasze dzieci znają zasady bezpieczeństwa i chętnie przybiją z Wami „piątkę”. Możecie też znaleźć inny sposób przywitania się i utrzymania kontaktu.

Przestrzeganie powyższych zasad to większe bezpieczeństwo i ochrona zdrowia naszych podopiecznych jak i wolontariuszy_szek i przyjaciół_ek Fundacji. Będziemy wdzięczni za wyrozumiałość 🙂

Zespół Fundacji