You are currently viewing Mikołajki dołączyły do Małej    Redakcji magazynu KUKBUK

Mikołajki dołączyły do Małej Redakcji magazynu KUKBUK

Ruszyliśmy! Nasze Mikołaje dołączyły do Małej Redakcji magazynu „KUKBUK Dzieciaki”, który ukaże się drukiem we wrześniu 2019 roku.

Co się działo (i jeszcze się dzieje)?
Szczegółów nie zdradzimy. Powiemy jedynie tyle, że poznaliśmy tajniki rękodzieła z siatek plastikowych, różnych pudełek i starych materiałów. A o tym co dokładnie robimy z KUKBUKIEM dowiecie się, gdy wszystko (czyli artykuły napisane, zdjęcia zrobione, makiety magazynu zatwierdzone) już będzie gotowe.

Najpierw dzieci wzięły udział w warsztatach rękodzielniczych prowadzonych przez Dużą Redakcję KUKBUK. Dowiedziały się jak zrobić kalejdoskop, torbę na zakupy, lampion a nawet skakankę! Kolejnym zadaniem dzieci jest spisanie instrukcji na prawdziwej makiecie magazynu, jak stworzyć dany przedmiot. W ten sposób będziemy inspirować małych czytelników magazynu do tworzenia własnych użytkowych przedmiotów.

Co dalej?
Przed nami wycieczka do redakcji magazynu Kukbuk! Wsiądziemy do naszego busa Renault Traffic i ruszymy prosto do siedziby magazynu przy Czerniowieckiej. Tym razem będziemy fotografować wcześniej przygotowane przez nas rękodzieła. Każdy uczestnik i uczestniczka będzie samodzielnie szykować aranżację zdjęciową stworzonego przez siebie przedmiotu. Reszta pracy nad nowy numerem KUKBUK Dzieciaki należeć będzie już do Dużej Redakcji. Nie możemy się doczekać!

Zobaczcie zdjęcia z naszych warsztatów.

Fot. Dorota Wesołowska
Fot. Dorota Wesołowska
Fot. Dorota Wesołowska
Fot. Dorota Wesołowska
Fot. Dorota Wesołowska
Fot. Dorota Wesołowska

Chcesz wspierać rozwój dzieci? Przekaż 1% swojego podatkuna DOM, w którym czują się bezpiecznie.

Wpisz w swoją deklarację podatkową nr KRS 0000 630 706lub rozlicz się z nami online: http:// https://bit.ly/2AYS2R3