You are currently viewing Każda okazja jest dobra

Każda okazja jest dobra

Od początku roku 2021 dzięki Waszemu zaangażowaniu na Facebook’u uzbieraliśmy kwotę w wysokości 8 205 zł.

Zbiórki prowadzone na portalu Facebook to narzędzie, dzięki któremu można zbierać pieniądze na wybrany cel lub organizację pożytku publicznego. Dzięki nim ludzie z całego świata mogą jednoczyć się w wspólnym celu. To bardzo dla nas ważne, że wspólnie z Wami działamy na rzecz zmiany życia naszych podopiecznych.

Czy to działa?

Tak! Czujemy Waszą obecność na każdym naszym kroku. Tylko w roku 2020 poprzez prowadzone zbiórki na Facebook’u, zebraliśmy łącznie 26 818 zł. Z czego aż 18 999 zł to Wasze zbiórki urodzinowe, które zebraliście wraz z Waszymi znajomymi.

Zorganizuj zbiórkę

Aby założyć zbiórkę finansową kliknij TUTAJ, wybierz cel Twojej zbiórki (wpisz nazwę naszej Fundacji) i wypełnij prosty formularz. Gotowe! Teraz poinformuj znajomych o Twojej zbiórce i razem pomagajcie dzieciom młodzieży. Dziękujemy, że działasz z nami. Pamiętaj, że liczy się naprawdę każda złotówka.

Więcej informacji jak pomóc

Kliknij w link i dowiedz się jak możesz działać razem z nami na rzecz dzieci zagrożonych wykluczeniem społecznym.

LINK: https://fundacjajoannyradziwill.pl/chce-pomoc/?fbclid=IwAR3HDhNuwvWIJL2tBa2QPb6hT-fisFI1XwypkKqo6FwXAzz518B0QSP32es#zbiorka