You are currently viewing Licytacja pamiątek podróżniczych – Gala Incentive Day 2023

Licytacja pamiątek podróżniczych – Gala Incentive Day 2023

Podczas Gali Incentive Day 2023, odbyła się licytacja pamiątek z podróży. Celem było zebranie funduszy na budowę nowego domu dla podopiecznych Fundacji oraz zorganizowanie wyjazdu wakacyjnego.

Chcielibyśmy z całego serca podziękować wszystkim firmom, które przekazały swoje pamiątki podróżnicze na tę licytację, ale również wszystkim licytującym. Dzięki Waszej życzliwości i wsparciu udało nam się zebrać środki, które będą miały bezpośredni wpływ na życie wielu potrzebujących dzieci.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym wydarzeniu:

• Mazurkas,
  • GRUPA TSO – Incentive Travel, Event, Konferencja, Lojalność,
  • Motywacja,
  • Weco-Travel,
  • InDreams,
  • Agencja Power,
  • Jamaica,
  • Top Travel,
  • Conqueror Travel Club Szerkus Sp. K.,
  • Wysoko i Wyżej,
  • Margot Travel I Incentive,