You are currently viewing Letnie wakacje dla dzieci z Fundacji Opiekuńcze Skrzydła

Letnie wakacje dla dzieci z Fundacji Opiekuńcze Skrzydła

Czas na podsumowanie lipca w Fundacji Opiekuńcze Skrzydła! Połowa wakacji za nami – czas szybko leci, a my staramy się czerpać z niego pełnymi garściami. Ten okres to dla naszych podopiecznych czas pełen przygód i niezapomnianych chwil. Jak nasi spędziliśmy ten wakacyjny czas?

Młodsza grupa w Mszanie Dolnej 🌳

Nasze młodsze dzieci spędziły wakacje w Mszanie Dolnej. Z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu malowniczej natury, miały okazję na relaks i zabawę na świeżym powietrzu. Podczas wyjazdu zwiedzały Mszanę Dolną, Kraków, Gorczański Park Narodowy oraz Termy Gorce w Niedźwiedziu. Uczestniczyły w różnych aktywnościach, jak ognisko, wieczory z planszówkami, kreatywne zajęcia artystyczne, karaoke oraz wieczór filmowy.

Starsza Grupa nad Rzeką Liwiec 🌊

Starsza grupa podopiecznych spędziła aktywnie czas nad malowniczą rzeką Liwiec. Spływ kajakowy, piesze wycieczki, gry zespołowe i mnóstwo czasu spędzonego na łonie natury.

Rejs z Fundacją Nowy Azymut

Sześciu naszych podopiecznych ze starszej grupy miało okazję wziąć udział w rejsie z Fundacją Nowy Azymut. Żeglowanie, nauka nowych umiejętności i praca zespołowa to doświadczenia, które na długo z nimi pozostaną.

Dzieci z Kamionki w Beskidzie Niskim 🏞

Podopieczni z domu w Kamionce spędzili czas w malowniczych okolicach Ropek, w Beskidzie Niskim. Górskie wędrówki, obcowanie z przyrodą i świeże powietrze to świetne warunki na letni wypoczynek.
_____________________

Wszystkie letnie wyjazdy naszych podopiecznych są możliwe tylko dzięki wsparciu Darczyńców indywidualnych i biznesowych, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni! Dziękujemy!

Dowiedz się więcej, jak możesz wesprzeć nasze działania tutaj.
Każda pomoc ma znaczenie! ❤