You are currently viewing List Joanny Radziwiłł – Pomaganie to sztuka

List Joanny Radziwiłł – Pomaganie to sztuka

List Joanny Radziwiłł w sprawie organizacji charytatywnej aukcji Pomaganie to sztuka , która odbędzie się dzięki współpracy z DESA Unicum – największym domu aukcyjnym w Polsce. Aukcja trwa od 22 grudnia 2020 do 7 stycznia 2021 na platformie online pod adresem: www.bid.desa.pl/auctions

Szanowni Państwo,

od 30 lat działamy na rzecz dzieci i młodzieży pochodzących z rodzin potrzebujących pomocy. W tym czasie wspólnie z Magdaleną Kryńską i naszym zespołem pedagogicznym pomogliśmy 350 rodzinom. Działamy codziennie.

Największym sensem naszej pracy jest tworzenie zastępczych domów dla dzieci i towarzyszenie im, w odkrywaniu możliwości osobistego rozwoju i pasji, oraz wartości, które tworzy wspólnota. Uczymy się wspólnie podstawowych praw człowieka, tak ważnych dla pozytywnego udziału w życiu społecznym. Działamy w Warszawie, w filii lubelskiej oraz w Grodzisku Mazowieckim.

Dzisiaj mogę powiedzieć z dumą, że wielu naszych absolwentów to osoby godne naśladowania, pomagający innym, pracujący zawodowo, posiadający swoje rodziny, znajdujących nową jakość życia na przekór niełatwym doświadczeniom z dzieciństwa.

Chciałabym podziękować Galerii Desa Unicum, Stowarzyszeniu Autorów ZAiKS, Mabellini Selio S.C. , Renault Polska Sp. z o.o. za pomoc w organizacji tego wydarzenia.

Chciałabym Państwu podziękować, że jesteście zainteresowani aukcją, której celem jest zebranie funduszy na organizację, szczególnie w okresie pandemii, cyklu zajęć edukacyjno- terapeutyczno-rozwojowych na rzecz 54 podopiecznych dzieci i młodzieży, i zaprosić do wspólnego pomagania w ten bardzo specjalny świąteczny oraz noworoczny czas.

Joanna Radziwiłł

Prezeska Fundacji Opiekuńcze Skrzydła