You are currently viewing Wernisaż już za nami

Wernisaż już za nami

W niedzielę 2 czerwca 2019 roku odbył się wernisaż i jednodniowa wystawa „O czym mówią na trzepaku” w Galerii Xanadu w Warszawie.

Aż 20 prac dzieci udekorowało ściany Galerii. Na miejscu pełno Małych Artystów z rodzinami, gości Galerii, naszych wolontariuszy , przyjaciół , darczyńców, ambasadorów. Niedzielne popołudnie w bardzo miłym gronie.

DZIĘKUJEMY wszystkim gościom, wolontariuszom, ambasadorom, przyjaciołom, pracownikom a przede wszystkim dzieciom- MAŁYM ARTYSTOM za wczorajszy dzień.

Fot. Piotr Wasilkowski

Dziękujemy Gosi Rumian, wolontariuszce i ambasadorce Fundacji. Przez osiem miesięcy Gosia rozwijała w dzieciach myślenie kreatywne, działanie twórcze, myślenie abstrakcyjne. Wprowadziła je w świat sztuki i ekspresji. Dzięki Gosi, dzieci miały szansę nie raz poznać czym jest prawdziwa galeria sztuki. Dziękujemy Monice Czarneckiej, wychowawczyni młodszych dzieci za przygotowanie dzieci do warsztatów artystycznych oraz za całą organizację pracy. U Pani Agnieszki Gniotek z Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny czuliśmy się jak w domu. Bardzo dziękujemy za udostępnienie nam przestrzeni i tak ogromne wsparcie dzieci.

Dziękujemy firmie Raphael Sp. z o.o. za druk zaproszeń a firmie Street Restauracja za przepyszny catering.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM OSOBOM, KTÓRE KUPIŁY PRACE DZIECI. Dzięki Wam dzieci mają szansę na wspaniałe wakacje.

Zbiórka na wakacje dalej trwa. Ufunduj jednemu dziecku dobre wakacje. Koszt 10 dniowych wakacji dla jednego naszego dziecka to 700 zł. 

Wpłać teraz.(kliknij)

lub wpłać tytułem ” wakacje dla dzieci” Nr konta:
Alior Bank nr konta: PL 36 2490 0005 0000 4500 4510 9483