You are currently viewing Praca: specjalista/tka ds. pozyskiwania funduszy

Praca: specjalista/tka ds. pozyskiwania funduszy

Szukamy ! Specjalisty/tki ds. pozyskiwania funduszy. Osoby, której nieobce są tajniki pisania wniosków dotacyjnych, rozliczania grantów i budowania skutecznych partnerstw biznesowych

Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Praca od: wrzesień 2021r.
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:

  • tworzenie wniosków dotacyjnych skierowanych do instytucji państwowych i unijnych, fundacji korporacyjnych,
  • zarządzanie dokumentacją dotyczącą realizacji wniosków dotacyjnych,
  • wsparcie w pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych i rozwijanie relacji z nimi,
  • współtworzenie oferty dla partnerów biznesowych,
  • współtworzenie i realizowanie strategii fundraisingowej.

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pisaniu wniosków dotacyjnych i pozyskiwaniu grantów,
  • umiejętność redagowania tekstów oraz dopasowania sposobu komunikacji do odbiorców,
  • dobra znajomość MS Office,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność budowania trwałych relacji z darczyńcami,
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność.

Mile widziane:

  • znajomość sektora organizacji pozarządowych,
  • umiejętność tworzenia prezentacji,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • znajomość narzędzi do zarządzania relacjami z darczyńcami (CRM).

Co oferujemy?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym;
  • współpracę w młodym, przyjaznym zespole profesjonalistów w obszarze pomocowym,
  • możliwość kreowania strategii fundraisingowej w rozwijającej się organizacji pozarządowej – zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego,
  • zdobywanie doświadczenia w obszarze dotyczącym pomocy dzieciom i młodzieży,
  • bycie częścią społeczności fundacji stworzonej z ludzi różnych zawodów, pasji, których łączy chęć pomocy potrzebującym dzieciom.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV do 23.08.2021r.
na adres e-mail: k.muszynska@fundacjajoannyradziwill.plotwiera się w nowej karcie

W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych).

Informujemy, że Administratorem danych jest Fundacja Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła z siedzibą w Warszawie przy ul. Omulewskiej 19. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.