You are currently viewing Fundacja Entraide św. Mikołajem

Fundacja Entraide św. Mikołajem

W mikołajki, 6. grudnia, mieliśmy bardzo miłych gości. Do Domu naszej fundacji przyszli uczniowie z francuskiego Liceum w Warszawie. Każdy z nich trzymał w ręku wielką paczkę dla podopiecznych dzieci i młodzieży. Dziękujemy Fundacji Entraide za zorganizowanie prezentów.

Fundacja Entraide jest organizacją prowadzoną przez mieszkających w Polsce wolontariuszy pochodzących z krajów francuskojęzycznych i Polaków mówiących po francusku. Od początku działalności naszej Fundacji, Entraide regularnie wspiera nasze dzieci. Kilkakrotnie wsparła finansowo wakacje dla naszych podopiecznych, warsztaty edukacyjne dla młodzieży, prezenty świąteczne, zapewniła psychologa dla najbardziej potrzebujących dziec. Nieustająco czujemy obecność członków Fundacji Entraide, wiemy, że przy nas są i wsłuchują się w nasze potrzeby.

W Mikołajki, młodzież z warszawskiego liceum francuskiego, odwiedziła naszych podopiecznych z prezentami. Każde pudełko zostało starannie przygotowane dla konkretnego dziecka z naszej Fundacji. Święty Mikołaj jak zwykle o nikim nie zapomniał.
W pudełkach dzieci znalazły przybory szkolne, gry, kosmetyki, zabawki.
Bardzo dziękujemy młodzieży oraz nauczycielkom za zorganizowanie mikołajkowego spotkania. Do zobaczenia za rok 🙂