You are currently viewing Dorzuć się do zbiórki na pierwszy wakacyjny wyjazd dla naszych podopiecznych!

Dorzuć się do zbiórki na pierwszy wakacyjny wyjazd dla naszych podopiecznych!

Wakacje to wspaniały czas beztroski, odpoczynku, przygód i wspomnień, które pozostają z nami na lata. Niestety nie każdy może sobie pozwolić na wyjazd w malownicze miejsce. Dla wielu dzieci pozostających pod opieką Fundacji Joanny Radziwiłł wakacje to po prostu cieplejszy okres spędzony pod blokiem. Pomóż to zmienić!

Chcemy zadbać o tych, którzy ze względu na sytuację życiową i materialną nie mają szansy na wakacyjny odpoczynek. Wierzymy, że z Waszą pomocą uda nam się zorganizować wakacje dla 55 wyjątkowych dzieci. Poznaj wakacyjne marzenia naszych podopiecznych i wspomóż naszą zbiórkę:

LINK: https://zrzutka.pl/4bkpcp

Dzięki uprzejmości naszych wspaniałych Darczyńców udało nam się zorganizować nieodpłatnie przestrzeń wakacyjną dla dzieci w malowniczych okolicach:
▶ Dom w Górach w okolicach Lubomierza (Pieniny) dla młodszych podopiecznych.
▶ Dom na Mazurach okolice Brodnicy dla starszych podopiecznych.
▶ Podopieczni spędzą również wakacyjny czas w naszym uroczym Fundacyjnym Domu w Kamionce (woj. lubelskie).

Szacunkowy koszt wyjazdu:

🧒 1 dziecko/7 dni to około 900 zł.
🗓 1 dziecko/1 dzień to około 120 zł.

W tym zawierają się koszty takie jak:

50 zł – dzienne wyżywienie (domowe śniadania, obiady, podwieczorki, kolacje),
20 zł – transport i dojazdy do miejsc,
30 zł – atrakcje, wyjścia i wycieczki,
20 zł – pozostałe koszty (zakup sprzętu sportowego, materiały do zajęć etc.)

Twoja wpłata pomoże nam zorganizować posiłki, transport, odpowiednią opiekę i wszystko, co jest niezbędne, aby te wakacje były nie tylko niezapomniane, ale i bezpieczne. Bardzo prosimy o wsparcie naszej zbiórki. Liczy się każda złotówka. Zebrana kwota zostanie w całości przeznaczona na wakacje dla dzieci z Domów w Warszawie, Milanówku i Kamionce.