You are currently viewing Wakacje w Fundacji czas start!

Wakacje w Fundacji czas start!

Przed nami wakacje, czyli kolejna okazja na dobry, bezpieczny i rozwojowy czas. Zachęcamy dzieci do odkrywania swoich zainteresowań, rozwijania pasji i cieszenia się każdą chwilą. Wakacje to czas na relaks, beztroskie zabawy i naładowanie baterii na kolejny rok szkolny. Przypominamy, że nasze domy w Warszawie i Kamionce są otwarte również w wakacje!

Koniec roku szkolnego – czas podsumowań

Koniec roku szkolnego to moment podsumowań. Dzieci otrzymują świadectwa, na których widnieje szereg ocen. Jednak pamiętajmy, że oceny nie są najważniejsze. Rodzice i wychowawcy – kluczowe jest, aby pamiętać, że każde dziecko jest wyjątkowe i ma swoje unikalne talenty.

Czas na spontaniczną zabawę!

Wakacje to idealny moment, by dzieci mogły się bawić bez narzuconych harmonogramów. To właśnie w trakcie spontanicznej zabawy:

• rozwijają umiejętności społeczne,
  • rozwijają kreatywność i samodzielność,
  • uczą się współpracy,
  • rozwiązywania konfliktów,
  • czy planowania.

Odpoczynek to nie lenistwo, ale dbanie o zdrowie i równowagę psychiczną. Życzymy wszystkim dzieciom i ich rodzinom wspaniałych wakacji! 🌞

Zobacz filmik z rozpoczęcia wakacji w naszej młodszej grupie (Mikołajki): TUTAJ

Zobacz jak spędzaliśmy wakacje 2023: TUTAJ