You are currently viewing Podaruj Wigilię dla potrzebujących dzieci

Podaruj Wigilię dla potrzebujących dzieci

Wigilia, to czas przyjemnego zatrzymania, ciepła, nadziei, pysznej uczty i kolorowych prezentów, ale niestety nie dla wszystkich dzieci taka jest rzeczywistość 💔. Czas świąteczny często nasila uczucia osamotnienia, braku bliskości, domowego ciepła i nie dostarcza radości, jaką przynoszą Święta….

Pragniemy, by 62 podopieczne dzieci i młodzież, wspólnie z nami i dzięki Wam, miały szansę na prawdziwe Święta, do których będą wracać myślami gdy dorosną. Święta, które będą im się kojarzyć z miłością, bezpieczeństwem, zapachem. Obecnością tych, którzy w nich wierzą całym sercem.

▶ Co planujemy?

🍽 Chcemy przygotować dla dzieci wigilijną ucztę z pysznymi pierogami w różnych smakach, aromatycznym barszczem, łososia zapiekanego z czosnkiem i cytryną, sałaty i sałatki, kutię, domowy sernik, bakalie orzechowo-czekoladowe, mandarynki i oczywiście pierniki!

🎄 Chcemy też zakupić ozdoby do Fundacyjnych Domów – bo prawdziwe, domowe święta to również oprawa, która tworzy wyjątkowy nastrój.

Razem sprawmy, aby w ten Wieczór Wigilijny podopieczne dzieci czuły się wyjątkowe i szczęśliwe! Dziękujemy!

Dołącz do zbiórki na Facebooku: KLIKNIJ TUTAJ
lub wpłać bezpośrednio na konto Fundacji:
fundacjajoannyradziwill.pl/wsparcie-finansowe/
Nr konta: PL 36 2490 0005 0000 4500 4510 9483