You are currently viewing Ferie w Mikołajkach

Ferie w Mikołajkach

Zaczęliśmy ferie! Nasze najmłodsze dzieci – Mikołajki maja naprawdę sporo planów.

W ferie oczywiście nie ma szkoły, więc dzieci przychodzą w ciągu dnia, czekamy na nich już od godziny 10.

Ferie rozpoczęły się od wspólnego wyjścia na basen, następnego dnia poszliśmy wyszaleć się na hangar. W środę kino – dzięki naszym przyjaciołom z Gutek Film oraz kina Muranów (którym nieustannie dziękujemy!).

Przed nami jeszcze wycieczka do fabryki czekolady Wedla (również dzięki przyjaciołom Fundacji), Muzeum Iluzji oraz wspaniałe warsztaty z charakteryzacji prowadzone przez znajomą fundacji.

Dużo się dzieje, prawda? Staramy się wypełnić ten czas jak tylko się da. Ale z Wami zawsze nam lżej i ciekawiej. Dziękujemy za Wasze wsparcie finansowe, osobowe, propozycje ciekawych wyjść i warsztatów. Razem zapewniamy dzieciom dobry i bardzo rozwojowy czas.

Podczas gdy młodsze dzieci spędzają czas w Warszawie, starsi – Pawłowcy ruszyli zwiedzać Gdańsk. Czekamy na ich relacje.

Dobrych ferii!