You are currently viewing Dom to najlepszy prezent- weź udział w zbiórce

Dom to najlepszy prezent- weź udział w zbiórce

Przemoc, alkohol, samotność to codzienność dzieci z Fundacji Opiekuńcze Skrzydła.  Ciepły dom to najlepszy prezent jaki możesz im podarować w tym roku.

Chcemy, żeby dzieci z rodzin pełnych przemocy, alkoholu i zaniedbania znalazły schronienie w naszym DOMU nie tylko od święta, ale przez cały rok. Potrzebujemy Twojego wsparcia, by to było możliwe.

Zobacz spot świąteczny: Dom to najlepszy prezent!

Dom to najlepszy prezent dla dziecka

Dom to najlepszy prezent to nowa kampania Fundacji Opiekuńcze Skrzydła mająca na celu promocję wspierania podopiecznych dzieci poprzez regularną pomoc finansową Fundacji. Wierzymy, że długofalowa pomoc dzieciom, młodzieży oraz ich rodzinom wykluczonym społecznie, to szansa na realną zmianę komfortu życia oraz nauka wyboru zdrowych ścieżek życiowych.

Wspieraj dom przez cały rok!

Weź udział w jednym z poniższych programów, by zadbać o życie jednego potrzebującego dziecka.

Dom to najlepszy prezent

Reżyseria: Agata Trzebuchowska
Zdjęcia i montaż: Maciej Edelman
Muzyka: Christmas Village, Aaron Kenny
Produkcja: Fundacja Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła, Wiktor Wojciechowski, Zosia Radziwiłł
Wystąpiły: dzieci z Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła

Spot dla Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła został wyprodukowany dzięki uprzejmości wielu osób oraz firmy FAST Media, której dziękujemy za wsparcie ze sprzętem. DZIĘKUJEMY!