You are currently viewing 8. Urodziny Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła

8. Urodziny Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy świętowali z nami 8. urodziny Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła, które odbyły się we wrześniu w naszym domu przy ulicy Omulewskiej 19! 🎉 To dzięki Waszej obecności i wsparciu ten wieczór stał się niezapomnianym wydarzeniem.

Wspaniali goście w naszym ogrodzie 🌳

Nasz ogród i dom pomieścił około 150 wspaniałych gości: Przyjaciół, Darczyńców, Partnerów Fundacji oraz liczną grupę naszych Absolwentów! Podczas uroczystości Jacek Jakubowski, współwłaściciel Grupa TROP i twórca Akcja Empatia, zwrócił uwagę na niezwykłą wartość, jaką niesie ze sobą empatia – fundament naszych działań i serce Fundacji. Jego słowa przypomniały nam, jak ważne jest wzajemne wsparcie i zrozumienie w codziennym życiu.

Muzyka i taniec dzięki Brass Federacja 🎺

Kapela Brass Federacja rozgrzała parkiet, porywając wszystkich do wspólnej zabawy, a ich energiczne występy wprowadziły atmosferę radości i świętowania podczas 8. urodzin Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła.

Urodzinowa uczta kulinarna 🍽

Nie byłoby urodzin bez wyśmienitego jedzenia! Nasza urodzinowa uczta zachwyciła podniebienia gości, a to wszystko dzięki pracy wspaniałych kucharzy: Stanisława Piekarczyka, Agaty Witowskiej z Kulinarne przygody Gatity, Anny Pytkowskiej z bloga nietylkopasta.pl, Żanety Paliwody z Tasty_by_zanka oraz Joanny Tychmanowicz-Dudek z foodlajf.pl. Finałem był przepyszny tort urodzinowy od Natalii Korynckiej z cukierni Panna.

Wystawa fotografii i loteria fantowa 📸

Wydarzeniu towarzyszyła wystawa fotografii autorstwa Karoliny Fender Noińskiej pt. Happy or Not, a dodatkową atrakcją była loteria fantowa, z której dochód został przekazany na wsparcie domów Fundacji. Dziękujemy wszystkim za udział!

Wielkie podziękowania dla partnerów 🤝

Ogromne podziękowania dla naszych partnerów wieczoru: Starbucks Polska, Brodzik Naturalnie, Stock Polska, Renault Polska. Wasze wsparcie pomogło stworzyć magiczny wieczór pełen pozytywnej energii i niezapomnianych momentów.

To dzięki Wam wspieramy dzieci każdego dnia!

To właśnie dzięki Wam każdego dnia możemy wspierać dzieci pod naszymi Opiekuńczymi Skrzydłami. Jesteśmy Wam za to niezmiernie wdzięczni!