You are currently viewing All4Kids Christmas Gifts spełnia marzenia dzieci

All4Kids Christmas Gifts spełnia marzenia dzieci

Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że również w tym roku znaleźliśmy się w gronie beneficjentów tegorocznej edycji akcji All4Kids Christmas Gifts 🎄🤶

ALL4Kids Christmas Gifts to świąteczna akcja dobroczynna, która spełnia marzenia potrzebujących dzieci. Łączy firmy i pracowników we wspólnym pomaganiu, i sprawia, że Święta stają się wyjątkowe i radosne dla każdego dziecka.

Akcja jest dla Fundacji ogromnym wsparciem. Dzięki temu nasi podopieczni zostaną obdarowani pięknymi i wymarzonymi prezentami na naszych fundacyjnych wigiliach. Dla dzieci święta w naszych domowych świetlicach są bardzo ważnym wydarzeniem, które zaczynają przeżywać wiele dni przed wigilią. Moment pisania listów do Świętego Mikołaja porusza wyobraźnię i daje nadzieję na spełnienie marzeń.

Wielu z naszych podopiecznych nie może liczyć na spokojne, bezpieczne i obfite święta w swoim domu rodzinnym. Dla nich wigilia w Fundacji jest gwarancją doświadczenia troski ze strony dorosłych i przyjemności z prawdziwych, wymarzonych prezentów. Dzięki akcji Christmas Gifts nasza Fundacja może w pełni zrealizować cel takich świąt dla wszystkich dzieci będących pod naszą stałą opieką. Dziękujemy!

Obserwuj akcję na LinkedIn: Akcja Christmas Gifts

List do Świętego Mikołaja od podopiecznych Fundacji