You are currently viewing Charytatywny Wieczór w Łazienkach Królewskich

Charytatywny Wieczór w Łazienkach Królewskich

Ciepły dom, to dom, do którego chętnie się wraca ❤

30 listopada odbył się Wieczór Charytatywny Fundacji w Pałacu na Wodzie w Łazienkach Królewskich, który nie tylko rozgrzał nasze serca, ale także przyniósł ciepło do domów fundacyjnych. Podczas wieczoru zbieraliśmy cegiełki na wsparcie ciepłych domów Fundacji. Bardzo dziękujemy wszystkim naszym Gościom, Przyjaciołom i Partnerom Fundacji, którzy uczestniczyli w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Podziękowania dla Pani Marianny Otmianowskiej, dyrektorki Muzeum Łazienki Królewskie, za umożliwienie nam organizacji wydarzenia w tak wyjątkowym miejscu. Dziękujemy również Panu Robertowi Janowskiemu za koncert, Starbucks Polska za dostarczenie rozgrzewających napojów, które sprawiły, że nasz wieczór był jeszcze bardziej przyjemny. El catador za wino, a Wiatrowy Sad – tłocznia soków z warzyw i owoców za pyszne soki. Dziękujemy również Renault Polska, Belvedere Catering oraz Fundacja Entraide za wsparcie i zaangażowanie w nasze wydarzenie.

Niech również gratulacje i podziękowania dotrą do wszystkich zwycięzców naszej charytatywnej aukcji podczas której licytowane były prace artystów: Piotra Młodożeńca, Joanny Sarapaty i Wiktora Gutta.

Dzięki Wam, nasza Fundacja może w dalszym ciągu przynosić uśmiech na twarze potrzebujących dzieci. Cieszymy się, że możemy być częścią tak wspaniałej społeczności, która razem tworzy dom, do którego zawsze warto wracać. 🔥🏠 Dziękujemy!