You are currently viewing Awantura Warszawska – jesteśmy patronem drużyny

Awantura Warszawska – jesteśmy patronem drużyny

Z wielką radością informujemy, że Fundacja objęła patronatem drużynę piłkarską Awantura Warszawa. A więc, mamy swoją drużynę piłkarską.

Posłuchajcie tej historii.

Zgłosiło się do nas kilku naszych absolwentów, którzy wraz ze swoimi znajomymi należą do drużyny Awantura Warszawska. Grupę zwykłych chłopaków, jak o sobie piszą, połączyła pasja do piłki nożnej oraz POMAGANIE. Na swoim Facebooku napisali: Dziękujemy za okazane nam zaufanie, obiecujemy, że postaramy się nie zawieść i prezentować najwyższy możliwy poziom na boisku i poza nim.

O sobie piszą, że są „zwykli” dla nas są NIEZWYKLI!

W naszej drużynie występuje kilku wychowanków „Skrzydeł”, stąd wiemy i ręczymy naszymi głowami (a może powinniśmy powiedzieć, nogami), że jest to fundacja godna zaufania i realnie niosąca pomoc – głównie dzieciom, ale nie tylko. O ludziach pracujących w tym miejscu – wszystkich, włącznie z wolontariuszami, można śmiało powiedzieć dużo ciepłych słów. Najważniejsze jest chyba to, że mają w sobie ogrom empatii, ciepła, chęci, ale także wiedzy jak realnie poprawiać jakość życia podopiecznych. Dla nich to nie tylko praca, ale też powołanie i misja życiowa.

Mamy wielką przyjemność otoczyć piłkarzy patronatem Fundacji Opiekuńczych Skrzydeł, kibicować im i szerzyć ich pasję.